merck
1397/2/19 شرکت ها

معرفی کمپانی مرک

شرکت مرک یکی از تولید کننده های مواد شیمیایی و دارویی است که کار خود را با تولید فیلتر و ممبران در دهه پنجاه شروع کرده است. این کمپانی یکی از با سابقه ترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده های مواد شیمیایی در دنیا است.

نام کمپانی مواد شیمیایی مرک برای تمامی مصرف کنندگان مواد شیمیایی در سراسر دنیا آشنا است. کیفیت بالای مواد شیمیایی تولید این کمپانی و گسترده بودن آن باعث شده است در تمامی دنیا بخش بزرگی از بازار مواد شیمیایی را از آن خود کند.

merck

شرکت مرک یک شرکت تولید کننده آلمانی مواد شیمیایی است که اخیرا توسط شرکت سیگما آلدریچ در سال 2015 خریداری شده است.در ادامه به معرفی مختصری در مورد این کمپانی تولید مواد شیمیایی می پردازیم.

 

کمپانی مرک

در سال 2015 شرکت مرک یا مرک میلی پور با شرکت سیگما آلدریچ ادغام شد و به فعالیت در آمریکا و کانادا ادامه داد. بیشترین حوزه فعالیت شرکت مرک در زمینه علوم زیستی است و بخش بزرگی از صنعت علوم زیستی و دارویی را در اختیار دارد.

معرفی شاخه سلامت کمپانی مرک

بعد از جداسازی خشخاش از مورفین در سال 1805 کمپانی مرک شروع به تولید تجاری این دارو در بازار جهانی کرد. پس از آن کمپانی مرک توجه ویژه ای به تولید ویتامین ها نشان داد. از زمان جنگ جهانی دوم به بعد این برند تولید داروها، آفت کش ها، نگهدارنده های مواد غذایی و مواد شیمیایی را شروع کرد.

در حال حاضر 2500 نفر در مرکز تحقیق و توسعه کمپانی مرک در شهرهای بوستون، توکیو، پکن مشغول به فعالیت هستند.

تمرکز اصلی بخش دارویی کمپانی مرک در حال حاضر بر روی سرطان شناسی و مراقبت قلب است.

معرفی شاخه شیمی و مواد شیمیایی مرک

در قسمت شیمیایی کار کمپانی مرک در سال 1975 و با تولید رنگدانه ها آغاز شد. به طور مثال رنگدانه آلومینا تحت عنوان تجاری Xirallic به بازار عرضه شد.

ده سال بعد کمپانی مرک شروع به تولید کریستال های مایع کرد که در حال حاضر بزرگترین تولید کننده کریستال های جهان نیز هست.

در زمینه شیمی تجزیه کمپانی مرک نقش مهمی در تولید مایعاات و حلال ها و توسعه روش های کروماتوگرافی دارد.

علوم زیستی

نام تجاری شاخه علوم زیستی کمپانی، مرک میلی پور استکه در سال 2010 ایجاد شده است. این بخش تمامی فعالیت های مرک را اعم از بخش های سابق مرک و علوم زیستی و شیمیایی را شامل می شود.

 

www.merckmillipore.com/

 شرکت آوا تجهیز آزما وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی از کمپانی های مرک، سیگما آلدریچ، ریدل، فلوکا، اکروس و آلفا می باشد. شرکت آوا تجهیز آزما با داشتن کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات خود در زمینه مواد شیمیایی تخصصی و تجهیزات آزمایشگاهی به مشتریان و همکاران عزیز می باشد.

<< نسخه قدیمی سایت (old Version) >>